http://abfarhamedan.ir

مدیرامور

آقای احد احدی ایمان
  • آدرس

    متن آدرس متن آدرس متن آدرس متن آدرس

  • تلفن

    08133134056

  • ایمیل

    Ahadi{at}abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد
احد احدی ایمان
تحصیلات: فوق لیسانس مدیریت اجرایی

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد

۹۲ درصد جمعیت روستاهای این شهرستان تخت پوشش آبفار است

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد گفت: 92 درصد جمعیت روستاهای شهرستان اسدآباد زیر پوشش شرکت آبفار هستند. احد احدی‌ایمان با بیان اینکه این شهرستان دارای 120 روستا است، اذعان کرد: از این تعداد، 74 روستا تحت پوشش امور آب و فاضلاب…
ادامه مطلب ...

جشن تکليف فرزندان همکار صنعت آب و برق استان همدان برگزار شد

با حضور جمعي از معاونين و مديران و مسئولين امور فرهنگي صنعت آب و برق استان همدان، فرزندان دختر و پسر همکار صنعت آب و برق استان در دو روز متوالي به ميزباني آبفاي شهري استان همدان آغاز سن تکليف و سعادت بندگي را جشن گرفتند. در اين مراسم حجت…
ادامه مطلب ...

ارائه ۲۲ خدمت به مشتركين در دفاتر پيشخوان دولت و اينترنتي در امور آبفار اسدآباد

دسترسي آسانتر و 24 ساعته مشتركين ، كاهش تردد و به تبع كاهش هزينه ها، رضايت ارباب رجوع، كاهش هزينه هاي سازماني و اطلاع رساني بموقع و شفافيت فرايندهاي سازماني امور آبفار شهرستان اسدآباد را نیز برآن داشت تا به این مسیر بپیوندد. به گزارش روابط…
ادامه مطلب ...

معرفی روستای ملهمدره

“روستای ملهمدره” از روستاهای هدف گردشگری در شهرستان اسدآباد است که در دره های شمال غربی الوند و دامنه کوه المابلاغ واقع شده و فاصله آن با اسدآباد در حدود سه کیلومتر است.

این روستا دارای رودخانه ای بسیار زیبا و دیدنی است که از چهل چشمه سرچشمه می گیرد و دارای باغات میوه و تاکستان های انگور است و محصولات این روستا در سطح استان شهرت خاصی دارند.

خانه های این روستا که ییلاق های بسیار مصفایی دارد به روی هم ساخته شده, طوری که پشت بام یک خانه حیاط خانه دیگر است و این زیبایی روستا را دو چندان می کند.

کوه ها و دره ها از چهار طرف این روستا را احاطه کرده اند, این روستا در هر فصل زیبایی خاص خودش را دارد و می توان آن را ماسوله ای در غرب کشور نامید.

از جاذبه های دیگر این روستا علاوه بر جاذبه های طبیعی اش وجود معادن و سنگ های متنوع ساختمانی است, سنگ های زینتی و مرمر دره های این روستا در نماسازی ساختمان کاربرد زیادی دارد.

بافت تاریخی روستا، دره های سرسبز و کم نظیر و رویش گیاهان دارویی از ویژگی های دیگر این روستاست.

به گفته بزرگان و ریش سفیدان به این روستا نیز به همین دلیل مرهمدره گفته می شد و در گذشت زمان به ملهمدره تغییر یافته است .

آخرین ویرایش در۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰