https://abfarhamedan.ir

مدیرامور

آقای احد احدی ایمان
  • آدرس

    متن آدرس متن آدرس متن آدرس متن آدرس

  • تلفن

    08133134056

  • ایمیل

    Ahadi{at}abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد
احد احدی ایمان
تحصیلات: فوق لیسانس مدیریت اجرایی

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد

آب شرب روستای خاکریز سالم و بهداشتی است/گل آلود شدن آب مقطعی می باشد

مدیر امور آّب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد از سالم بودن آب شرب در روستای خاکریز خبر داد و گفت: بر اساس بررسی های اخیر و نمونه برداری از آب شرب این روستا؛ سلامت آب در این روستا مورد تایید است.
ادامه مطلب ...

معرفی روستای ملهمدره

“روستای ملهمدره” از روستاهای هدف گردشگری در شهرستان اسدآباد است که در دره های شمال غربی الوند و دامنه کوه المابلاغ واقع شده و فاصله آن با اسدآباد در حدود سه کیلومتر است.

این روستا دارای رودخانه ای بسیار زیبا و دیدنی است که از چهل چشمه سرچشمه می گیرد و دارای باغات میوه و تاکستان های انگور است و محصولات این روستا در سطح استان شهرت خاصی دارند.

خانه های این روستا که ییلاق های بسیار مصفایی دارد به روی هم ساخته شده, طوری که پشت بام یک خانه حیاط خانه دیگر است و این زیبایی روستا را دو چندان می کند.

کوه ها و دره ها از چهار طرف این روستا را احاطه کرده اند, این روستا در هر فصل زیبایی خاص خودش را دارد و می توان آن را ماسوله ای در غرب کشور نامید.

از جاذبه های دیگر این روستا علاوه بر جاذبه های طبیعی اش وجود معادن و سنگ های متنوع ساختمانی است, سنگ های زینتی و مرمر دره های این روستا در نماسازی ساختمان کاربرد زیادی دارد.

بافت تاریخی روستا، دره های سرسبز و کم نظیر و رویش گیاهان دارویی از ویژگی های دیگر این روستاست.

به گفته بزرگان و ریش سفیدان به این روستا نیز به همین دلیل مرهمدره گفته می شد و در گذشت زمان به ملهمدره تغییر یافته است .

آخرین ویرایش در1 سپتامبر 2018 ساعت 11:00