https://abfarhamedan.ir

محمد ابراهیم فراهانی

مدیر امور

  • آدرس

    رزن ، بلوار امام ، روبری پمپ بنزین ، شرکت آبفار رزن

  • تلفن

    08136225075

  • ایمیل

    Ranjbar{at}abfarhamedan.ir

مدیر امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان رزن
محمد ابراهیم فراهانی
تحصیلات: فوق دیپلم حسابداری

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن

آغاز عملیات اجرایی طرح جمع آوری و ایجاد تصفیه خانه فاضلاب در شهر کرفس

همزمان با چهارمین روز ازهفته دولت با حضور نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، استاندار همدان، فرماندار رزن ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان و مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن، پروژه طرح جمع آوری و ایجاد تصفیه…
ادامه مطلب ...

بهره مندی بیش از 3 هزارمشترک روستایی از آب شرب سالم و بهداشتی

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن از بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای ملابداغ و بهره مندی 3 هزارو 210 نفر از مشترکین روستایی ازآب شرب سالم و بهداشتی در ماه مبارک رمضان سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...

توضیحات

شهرستان رزن در گستره‌اي به وسعت 2729 كيلومتر مربع ، حدود 14% از مساحت استان همدان را به خود اختصاص داده است . اين شهرستان بين مدار 35 درجه و 12 دقيقه تا 35 درجه و 43 دقيقه عرض شمالي و 48 درجه و 33 دقيقه تا 49 درجه و 27 دقيقه طول شرقي از نصف‌النهار گرينويچ قرار گرفته است اين شهرستان از شمال به استان زنجان و قزوين و از شرق به استان مركزي(شهرستان ساوه) ، از جنوب به شهرستان فامنين ، از سوي غرب به شهرستان كبودرآهنگ محدود مي‌شود . رزن در سال 1368 از بخش به شهر و از سال 1373 به شهرستان ارتقاء يافته و در آن فرمانداري مستقر شده است.

رودخانه اصلي حوزه آبريزي اين شهرستان خميگان و رزن مي‌باشد. شهرستان رزن بر اساس تقسيمات كشوري در سال 1371 داراي سه شهر به نامهاي رزن ، قروه‌درجزين و دمق مي‌باشد. همچنين داراي سه بخش به نامهاي مركزي ، قروه‌درجزين و سردرود و داراي 7 دهستان و 129 آبادي داراي سكنه مي‌باشد .

 

عکس بالا :

اين خانه در روستاي وفس در فاصله 15 کيلومتري از رزن واقع شده است.داراي ديوارهاي خشت و سقف تير پوش مي باشد.در تاريخ 29/1/1388 به شماره 28201 در فهرست آثار ملي به عنوان خانه مشاهير و مفاخر شهرستان به ثبت رسيده است.داراي يک اطاق اصلي و يک گنجينه(انبار مواد غذايي)که به وسيله درب کوچکي به همديگر متصل مي باشند.

آخرین ویرایش در13 اکتبر 2018 ساعت 13:18