http://abfarhamedan.ir

مدیرامور

آقای محمدرضا ترکاشوند
  • آدرس

    ملایر ، میدان انقلاب ابتدای بلوار شهید بهشتی کوچه شرکت آبفار همدان

  • تلفن

    0813347447

  • ایمیل

    torkashvand{at}abfarhamedan.ir

مدیر امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان ملایر
محمدرضا ترکاشوند
تحصیلات:  لیسانس مدیریت دولتی
ملاقات مردمی: روزهای دوشنبه از ساعت ۱۱ الی ۱۲

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر

با ورود چاهها به مدار؛ تابستان بدون بحرانی را پشت سر می گذاریم

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ یک از روستاهای شهرستان ملایر در وضعیت بحرانی قرار ندارند؛گفت: با بهره برداری از چاههای در دست اقدام؛ تابستان بدون بحرانی را پشت سرخواهیم گذاشت.
ادامه مطلب ...

بهره برداری از ۴ پروژه عمرانی درشهرستان ملایر

همزمان با ششمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی،معاون امورعمرانی استاندار همدان، فرماندار ملایر،معاون مهندسی و توسعه شرکت آب وفاضلاب روستایی استان و جمعی از مسئولین 4 پروژه عمرانی آبرسانی به ارزش…
ادامه مطلب ...

معرفی پارک سیفیه ملایر

پارک سیفیه یکی از قدیمی‌ترین پارک کشور است که در سال ۱۳۰۴ توسط سیف‌الدوله یکی از نوه‌های فتحعلی شاه که در آن زمان حاکم ولایت ملایر بود احداث شد. این بوستان در شمال شرقی ملایر و در دامنه کوه گرمه ساخته شده‌است. مساحت آن در حدود ۱۰ هکتار ‌است. این بوستان دارای درختان چنار کهنسال برای ایجاد سایه، حوضچه‌ها و آبنما و جنگل مصنوعی بر روی تپه‌ها است. این پارک توسط مهندسان ایتالیایی طراحی و ساخته شده است. در آن زمان تویسرکان یکی از توابع ملایر بوده است.بوستان سیفیه دارای دو استخر، یک مسجد و یک ساختمان  می باشدکه محل سکونت سیف‌الدوله بوده‌است.

آخرین ویرایش در۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰