https://abfarhamedan.ir

مدیرامور

آقای باقر پورقاسمی

  • آدرس

    کبودرآهنگ ، میدان امام ، بلوار شهید بهشتی ، پایین تر از هنرستان

  • تلفن

    08135227744

  • ایمیل

    PoorGhasemi{at}abfarhamedan.ir

مدیر امورآب وفاضلاب روستایی شهرستان کبودرآهنگ

باقر پورقاسمی

تحصیلات: کاردانی حسابداری

ملاقات مردمی:روزهای دوشنبه ار ساعت ۱۱ الی ۱۲

معرفی غار علیصدر همدان

غار علیصدر یکی از هزاران غاری است که زیبایی و شگفتی آن هر بازدیدکننده‌ای را حیرت زده خواهد کرد. غار علیصدر معروف به بزرگترین غار آبی جهان یکی از جاذبه‌های دیدنی کشور ایران است. این غار که در سال ۱۳۸۷ در فهرست میراث طبیعی ایران قرار گرفت بیست و سومین اثر طبیعی ملی است.زمین شناسان قدمت سنگهای این غار را به دوره ژوراسیک از دوران دوم زمین شناسی (۱۹۰-۱۳۶ میلیون سال قبل) نسبت می دهند. غار علی صدر تنها غار تالابی ایران و از معدود غارهای آبی جهان است. این غار در ارتفاعات ساری قیه نزدیک روستای علیصدر شهرستان کبودر اهنگ (استان همدان) واقع شده است. ارتفاع این غار از سطح دریا ۲۱۰۰ متر است. در محوطه غار دالان های پیچ در پیچ و دهلیزهای متعددی وجود دارد. از مجموعه رشته آب ها، دریاچه بزرگی در درون غار بوجود آمده و از این رو نفوذ به عمق غار تنها با قایق میسر است.

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان کبودرآهنگ

امور آب و فاضلاب روستایی کبودراهنگ با وجود کمبود نیرو و اعتبارات به خوبی خدمت رسانی می کند

فرماندار کبودراهنگ از پاسخگویی و رسیدگی به امور؛ یک هزارو 646 ارباب رجوع از سال گذشته تا کنون با راه اندازی میزهای خدمت در محل ادارات مختلف این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...

شناسایی ۱۲۴ مورد انشعاب غیرمجاز درروستاهای کبودراهنگ

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کبودراهنگ از شناسایی 124 مورد انشعاب غیر مجاز در شش ماهه سال جاری در روستاهای تابعه شهرستان کبودراهنگ خبر داد و گفت: از این تعداد 85مورد مجاز تبدیل به مجاز ومابقی قطع وبه مراجع قانونی ارجاع شد.
ادامه مطلب ...

بهره برداری از پروژه حفر و تجهیز چاه مکانیکی در روستای دستجرد

همزمان با هفته دولت و با حضور مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کبودراهنگ وجمعی از مسئولین شهرستانی، پروژه حفر و تجهیز چاه مکانیکی روستای دستجرد با صرف 2 هزارو 500 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب ...

مشترکین با مصرف بهینه آب،کمک حال آبفار باشند

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان کبودراهنگ گفت: با عنایت به فرا رسیدن فصل تابستان و گرمی هوا به ویژه کم آبی‌هایی که هر ساله برخی روستا‌ها را دربرمی گیرد لازم و ضروری است که مردم شهرستان با شرکت آبفار در مصرف بهینه آب همکاری‌های لازم را…
ادامه مطلب ...

آخرین ویرایش در۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲