http://abfarhamedan.ir

بیانیه حفظ امنيت اطلاعات و حريم خصوصی

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمي‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الكترونيكي  وغير حضوری مستلزم دريافت اطلاعات شخصی شما بوده  و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمیکند. در ادامه اقلام اطلاعاتی مورد نياز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بيان شده است.

  چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
در صورتی که شما بخواهيد خدمتي را به صورت الكترونيكي دريافت نماييد و يا تمايل به ارسال نظرات و پيشنهادات خود به اين شركت داشته باشيد ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتي نظير شماره پرونده ، نام ، نام خانوادگي ، كد ملي ، آدرس ، شماره همراه و….از شما دريافت مي‌شود. در فرم‌هاي الكترونيكي صرف نظر از فيلدهاي ستاره‌دار كه بايستي تكميل شوند ، اجباري در پر نمودن ساير فيلدها وجود ندارد. ( در برخي از خدمات نياز به بارگذاري فايل اسكن شده شناسنامه ، كارت ملي ، سند يا قولنامه مشترك مي‌باشد)

لازم به ذکر است که هدف ما از دريافت اين اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سريع‌تر خدمات الكترونيكي به مشتركين مي‌باشد.

کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده

ثبت درخواستها بدون حضور مشترك در شركت

ارسال كد پيگيري به شماره همراه ثبت شده

تطبيق اطلاعات ثبت شده مشترك با اطلاعات موجود از سوابق مشترك

تكميل پرونده مشترك در شركت آب و فاضلاب بدون حضور مشترك در شركت

دریافت آمارهای مختلف از کاربران و نحوه استفاده‌ی آن‌ها از سایت و خدمات آن

دریافت نظرات و پيشنهادات مشتركين در خصوص عملكرد شركت و واحدهاي تابعه

  انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد.

  اطلاعات بیشتر

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پورتال  خود از سیاستهای امنیتی و فناوري هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.این روشهای محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.

در بخش پيوندها (Link) پورتال ، پيوندهای  فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید.