https://abfarhamedan.ir

مدیرامور

آقای عیسی احمدی
  • آدرس

    فامنین ، خیابان کشاورز ، مخابرات قدیم

  • تلفن

    08136827113

  • ایمیل

    Eahmadii{at}abfarhamedan.ir

شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین

آبرسانی به سه روستای شهرستان فامنین در سال جاری

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین از تعریف پروژه آبرسانی به سه روستای گلخندان، کوی بلاغ و بازران خبر داد و گفت: در صورت تامین اعتبارات، در سال جاری آبرسانی به سه روستای مذکور به طور کامل امکان پذیر می گردد.
ادامه مطلب ...

اجرای فاز دوم خط انتقال مجتمع فیض آباد- سراوک

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین از اجرای فاز دوم پروژه آبرسانی به دو روستای فیض آبا د و سراوک خبر داد و گفت: فاز دوم اجرای خط انتقال مجتمع آبرسانی فیض آباد-سراوک در حال انجام است که امیدواریم ضمن تامین اعتبار در نیمه نخست سال…
ادامه مطلب ...

بازدید مدیرعامل از تاسیسات شرکت و مناطق آسیب دیده

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان، سید مصطفی هاشمی صبح امروز شنبه با حضور در شهرستان فامنین به مناطق آسیب دیده از سیلاب رفت و در نخستین ایستگاه از روستای قلعه جوق بازدید کرد. مهندس هاشمی به همراه معاونین خود از…
ادامه مطلب ...

مدیر امورآب وفاضلاب روستایی شهرستان فامنین
عیسی احمدی
تحصیلات: کاردانی حسابداری

معرفی روستای قلعه جوق

غار قلعه جوق در ۱۳۵ کیلومتری جاده ساوه به همدان و ۲ کیلومتری روستای قلعه جوق در رشته کوهی موسوم به قوزی قشلاق قرار دارد که به دلیل نزدیکی به روستای قلعه جوق به این نام معروف شده است.
این غار یکی از غارهای مهم به وجود آمده توسط انسان است و دارای سه ورودی نزدیک به هم می باشد. دهانه ورودی غار حدود ۲۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد و دستیابی به درون غار بدون استفاده از وسایل فنی کوهنوردی، امکان پذیر نیست.
این غار به عنوان نیایشگاه مورد استفاده بوده و در آن مراسم آیینی خاص انجام می شده است.روی دیوار غار خطوط مختلف و نقوش نامفهومی دیده می شود که فقط تاریخ ۱۱۶۸ هجری قمری (دوره افشاریه) به خوبی خوانده می شود.

آخرین ویرایش در1 سپتامبر 2018 ساعت 11:01