http://abfarhamedan.ir

طی یک کارگاه یک روزه:

برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان بیماریهای مرتبط با آب و روش های نوین گندزدایی در شهرستان بهار

در این کارگاه یک روزه که با حضور پیمانکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی، دهیاران و مسئولین آب روستاهای شهرستان بهار که در سالن میعاد شهرستان برگزار گردید، مطالب متعددی در حوزه سلامت آب مورد بحث، آموزش و تبادل نظر قرار گرفت.

کارگاه آموزشی در ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح روز یکشنبه مورخ ۰۷/۰۵/۱۳۹۷ با قرائت قرآن مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران شروع شد.

در ابتدای مراسم جناب آقای مهندس افشین همتی کارشناس آزمایشگاه استان که مجری گری برنامه را نیز برعهده داشت با عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی از کلیه شرکت کنندگان و مهمانان حاضر در کارگاه آموزشی تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه کارگاه آموزشی جناب آقای مهندس زیوری کارشناس ارشد مرکز بهداشت شهرستان بهار به بیان ویژگیهای آب سالم ، بیماریهای مرتبط با آب آشامیدنی در فصول گرم سال و اهمیت کلر باقیمانده در آب شرب پرداخت.

در ادامه سرکار خانم مهندس شهبازی رئیس اداره تحقیقات و کارشناس ارشد اداره کنترل کیفی استان، مطالبی درباره کاهش نزولات آسمانی، بهینه سازی مصرف آب و روشها و تکنیکهای گندزدایی آب شرب ایراد نمودند.

همچنین در بین مطالب مورد بحث، چندین فیلم آموزشی درباره دستگاههای تصفیه آب خانگی و روش های صحیح و اصولی شستشوی مخازن روستاها مورد بازدید مهمانان محترم حاضر در کارگاه آموزشی قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.