http://abfarhamedan.ir

رئیس اداره خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان مطرح کرد:

ارائه ۲۲ نوع خدمت به مشترکین روستایی/دفاتر پیشخوان پا به پای مشترکین روستایی

رئیس اداره خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان با بیان اینکه قریب به ۲۲ نوع از خدمات رسانی ها در حوزه آب و فاضلاب روستایی از طریق دفاترپیشخوان دولت است،گفت: این خدمات درتفاهم نامه ای که ایجاد شده به صورت کامل عنوان شده است.

محمد رضا پورزمانی در کارگاه آموزشی پیشخوان دولت؛فلسفه تشکیل این کارگاه آموزشی را ارتقاء خدمات به روز و آنلاین به مشترکین دانست و گفت: واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان مصداق اقتصاد مقاومتی است.

وی با تاکید بر اینکه قریب به ۲۲ نوع از خدمات رسانی ها در حوزه آب و فاضلاب روستایی از طریق همین پیشخوانها انجام می شود، اذعان کرد: این خدمات در تفاهم نامه ای که ایجاد شده به صورت کامل عنوان شده است.

رئیس اداره خدمات مشترکین شرکت آب وفاضلاب روستایی استان همدان همچنین با بیان اینکه خدمات رسانی دقیق ، سریع ، مستمر و باکیفیت به مردم از مهم ترین دلایل تنفیذ اختیار به دفاتر پیشخوان است ، گفت: پاسخگویی ، مسئولیت پذیری ، صیانت از حقوق شهروندی و شفاف سازی در ارائه خدمات از دیگر اهداف این تنفیض است.

پورزمانی اظهار کرد: حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مراجعین بسیار اهمیت داشته و امنیت اطلاعاتی کامل ، یکی از اولویت های اجرائی این دفاتر است.

وی با اشاره به اینکه جامعه هدف در این دفاتر مردم روستاها هستند،بیان کرد: با توجه به پراکندگی جغرافیایی ، محیطی و شرایط خاص زندگی برخی ازاین مردم، بنابراین توقع می رود متصدیان دفاتربرخورد حسنه و نگاه ویژه ای به این نوع از متقاضیان داشته باشند.

پورزمانی در پایان خواستار صبوری وحسن خلق متصدیان دفاتر پیشخوان شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.