http://abfarhamedan.ir

همزمان با سومین روز از هفته دولت عملیاتی شد:

بهره برداری از مجتمع آبرسانی” شهید آشوری”

همزمان با سومین روز از هفته دولت و با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی؛ مجتمع آبرسانی روستای سیمین بهار به بهره برداری رسید.

در این مراسم؛سید مصطفی هاشمی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان با اشاره به اینکه امسال نیز مطابق روال سالیان گذشته در هفته دولت شاهد بهره برداری از برخی پروژه ها و کلنگ زنی برخی دیگر ازپروژه ها هستیم، گفت: خوشبختانه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان در بهره برداری از پروژه ها پیشتاز دیگر دستگاه های اجرایی است.

وی در ادامه بیان کرد:در هفته دولت امسال قریب به ۱۵ پروژه مرتبط با شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

هاشمی همچنین با بیان اینکه امسال برای نخستین بار شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب روستاها کلنگ زنی خواهد شد، عنوان کرد: در ایام پیش رو تصفیه خانه آب برای اولین بار در استان در شهرستان نهاوند کلنگ زنی می شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان افزود:سال گذشته از محل اعتبارات ملی، صندوق توسعه واعتبارات استانی قریب به ۶۰ میلیارد تومان اعتباربه بخش آب روستایی اختصاص یافت.

وی همچنین یادآور شد:در سال جاری ۱۶ پروژه مهم تعمیر و نگهداریشبکه های آبرسانی در سطح استان به بخش خصوصی واگذار گردید که این مهم در راستای افزایش سطح خدمات به مشترکین مورد تاکید قرار گرفت.

مهندس هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن اشاره به پروژه آبرسانی به روستای سیمین بهار،گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزارو ۹۹۵ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و در راستای تکمیل مجتمع های آبرسانی به انجام رسیده است.

وی بیان کرد:با افتتاح مجتمع آبرسانی “شهید محمد حسین آشوری”در روستای سیمین، ۵۴۳ خانوار با یک هزارو ۶۵۳ نفر جمعیت از نعمت آب برخوردار خواهند شد.

وی همچنین عنوان کرد:در راستای تکمیل پروژه مذکور، اجرای ۳ کیلومتر خط انتقال واصلاح و توسعه شبکه داخلی عملیاتی شد، ضمن اینکه در همین راستا لایروبی و ساماندهی قنوات و نصب ۵۰۰ فقره انشعاب خانگی نیز میسر گردید.

در ادامه فرماندارشهرستان بهاربا بیان اینکه مجتمع های آبرسانی در راستای خدمت رسانی به مردم شریف روستاها به بهره برداری می رسند،گفت:مجتمع آبرسانی “شهید محمد حسین آشوری”،آبرسانی به شش روستا را عهدار شده است.
احسان قنبری با اشاره به پروژه های هفته دولت در شهرستان بهار،اظهار کرد:۶۷ پروژه در طول هفته مذکور با اعتباری بیش از ۷۱ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است این مراسم با حضور جمعی از مسئولین استانی ،شهرستانی و مردم روستای سیمین برگزار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.