http://abfarhamedan.ir

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت عملیاتی شد؛

آبرسانی به دو روستای شهرستان کبودراهنگ

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت سال جاری و به همت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همد ان؛آبرسانی به دو روستای ایده لو و طاهر لو عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی همدان؛درآیین بهره برداری از این پروژه؛ معاون فرماندار شهرستان کبودراهنگ ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای این هفته و با بیان اینکه خدمت رسانی به مشترکین روستایی نیازمند همت والایی است، گفت:یکی از مشکلات روستاییان آبرسانی به صورت سیار است که خوشبختانه با بهره برداری از پروژه های اینچنینی اهالی شریف روستاها از نعمت آب برخوردار می شوند.

عمران ضیغمی با اشاره به اینکه روستاییان با مصرف بهینه می تواند یاری گر شرکت آب و فاضلاب روستایی باشند، اظهار کرد: از آنجا که آب منشاء حیات در همه جا و به ویژه روستاهااست لذا حفظ آن از الزامات است.

در ادامه مدیر امور آب شهرستان کبودراهنگ؛با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه ؛یک هزارو ۵۸۰ نفر از جمعیت روستای ایده لو از نعمت آب برخوردار خواهند شد،گفت:آبرسانی به روستای مذکور از سال گذشته کلید خورد که خوشبختانه در هفته دولت سال جاری موفق به بهره برداری از پروژه مذکورشدیم.

باقر پورقاسمی ادامه داد:این پروژه از محل اعتبارات ملی به مبلغ ۳ هزارو ۵۴۰ میلیون ریال تامین اعتبار گردید.

وی همچنین یادآور شد:سال گذشته در راستای خدمت رسانی به مردم شریف روستای ایده لو ۱۹حلقه چاه حفر و مورد بهره برداری روستاییان قرار گرفت.

پورقاسمی با اذعان به اینکه در پروژه آبرسانی به روستای ایده لو؛ حفر و تجهیز یک حلقه چاه مکانیکی، فنس کشی محوطه و اجرای ۲۰۰ متر خط انتقال محقق گردید،عنوان کرد: همزمان با این پروژه، پروژه آبرسانی به روستای طاهرلو نیزبه بهره برداری می رسد.

مدیر امور آب شهرستان کبودراهنگ همچنین خاطرنشان کرد:با بهره برداری از پروژه مذکور،۸۴۹ نفر از جمعیت روستای طاهر لو از نعمت آب بهره مند خواهند شد.

وی در نهایت خواستارمصرف بهینه آب توسط مشترکین روستایی شد و گفت: از آنجا که ایجاد منابع آبی جدید دشوار است، لذا حفظ منابع فعلی ضروری می باشد.

لازم به ذکر است آبرسانی به روستای طاهرلو با اعتباری بالغ بر یک هزارو ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی عملیاتی گردید، ضمن اینکه آبرسانی به روستاهای مخور و سراب از توابع شهرستان کبودراهنگ نیز در هفته دولت سال جاری به انجام می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.