http://abfarhamedan.ir

مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی شد

مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی شد
به گزارش روابط عمومی آبفار استان، حضور فرماندار شهرستان بهار، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان و جمعی از کارکنان؛”سیده سمیر حسینی” به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی و از زحمات مدیر پیشین قدردانی شد.
احسان قنبری در مراسم معارفه مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار، با بیان اینکه مشی ما بر همکاری با مدیران است،گفت:امیداواریم مدیرجدید آبفار شهرستان بهار نیز با برنامه ریزی؛ به خدمت رسانی در این حوزه ورود پیدا کنند.
وی با اذعان به اینکه مدیر پیشین آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار نیز خدمات خوبی را در مدت خدمت گذاری خود ارائه نمودند،عنوان کرد:معرفی مدیر جدید یک تصمیم درون سازمانی بوده است.
وی ضمن تقدیر از تلاش های محمد ابراهیم فراهانی،بیان کرد:خانم حسینی به عنوان نخستین مدیر خانم در حوزه آب و فاضلاب روستایی استان مشغول خدمت رسانی خواهد شدکه این موضوع نشان از ظرفیت ویژه بانوان در فعالیت های اجتماعی دارد.
قنبری؛با تاکید بر اینکه موفقیت در هر بخش نیازمند برنامه ریزی است، خاطرنشان کرد:در حال حاضر ۱۳ روستای شهرستان بهار تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نیستند که باید با همراهی بخشداران و دهیاران این روستا ها نیز تحت پوشش قرار گیرند.
وی تاکید کرد: تا زمانی که روستاهای مذکور تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی نباشند، ارائه هر گونه خدمت غیر ممکن خواهد بود.
فرماندار بهار ضمن تاکید بر اصلاح مخازن فرسوده و احداث مجمتع های جدید آبرسانی یادآورشد:
در راستای تامین اعتبارات مورد نیاز ،علاوه بر الزامات؛ تلاش مضاعف نیز داشتیم.
وی همچنین عنوان کرد: امیدواریم با تلاش گسترده مدیران،مشکلات حوزه آب به حداقل برسد.
در ادامه مدیر عامل شرکت آب و فضلاب روستایی استان همدان با بیان اینکه؛علیرغم بارندگی های خوب در فصل بهار اما تابستان نفس گیری را پشت سر گذاشتیم،گفت: شهرستان بهار با وجود منابع آبی سطحی و کم عمق از جمله شهرستانهایی بود که با مشکلات خاص خود مواجه بود.
سید مصطفی هاشمی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات خدمات رسانی با واگذاری امور به بخش خصوصی مرتفع گردید؛اظهار کرد:باید به این باور قلبی برسیم که وگذاری امور به بخش خصوصی و کاهش تصدی گری از بخش دولتی از الزامات است.
وی با اذعان به اینکه فصل پاییز و زمستان برای آبفار، فصل برنامه ریزی برا ماههای پیش رو است؛ عنوان کرد:باید این فصول را غنیمت بدانیم و به رصد چالش ها بپردازیم.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان همچنین با بیان اینکه؛شهرستان بهار از جمله شهرستانهایی بود که در بخش خدمات و تاسیسات با محدودیت مواجه بود،گفت: مدیر پیشین امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار موفق شد ضمن؛ اقدامات اثرگذاری را به نتیجه رساند.
وی” محمد ابراهیم فراهانی” را مدیری با تقوا، کوشا و با سلامت نفس معرفی و عنوان کرد:
حتما در بخش ها و شهرستانهای دیگر از ظرفیت های وی استفاده خواهیم کرد.
هاشمی همچنین مدیر جدید را با سابقه ای درخشان معرفی کرد و گفت:مجموعه به این اعتماد به نفس رسیده که حوزه مدیریتی در یک شهرستان را به یک خانم واگذار نماید.
وی تصریح کرد: خانم حسینی جزو موفق های شرکت آبفار بوده و ما افتخار می کنیم که توانستیم بخشی از امورات مجموعه را به دست یک بانوی فعال اجتماعی بسپاریم .
در ادامه؛ مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار با بیان اینکه در طول مدت خدمت سعی کردیم با تعامل بین بخشی ودر راستای قوانین و مقرارات، خدمت رسانی به مشترکین روستایی را عملیاتی نماییم،گفت:عملکرد نتیجه بخش امور آب در شهرستان بهار، حاصل تلاش های گروهی در مجموعه است.
محمد ابراهیم فراهانی با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت آب در شهرستان بهار نسبتا خوب است عنوان کرد: خوشبختانه در شرایط فعلی وضعیت آب در هیچ یک از روستاهای شهرستان،تنش زا نیست و ما روستا بحرانی در بهارنداریم.
وی با اذعان به اینکه هم اکنون شاخص بهره مندی آب شرب در روستاهای شهرستان بهار ۷۳ درصد است خاطر نشان کرد: این شاخص نسبت به گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است.
فراهانی همچنین ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر شاخص توزیع اعتبارات در شهرستان بهار۱۰ است، بیان کرد: در مجموع سال گذشته اعتبارات اعتبارات خوبی جذب شد.
وی در نهایت خاطرنشان کرد:با حمایت های مدیران استانی و در راستای پیشبرد پروژه ها؛ خدمت رسانی خوبی انجام شد.
مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار نیز ضمن تقدیر از تلاش های مدیر پیشین؛ گفت: امیدواریم با همراهی تمامی همکاران در بخش های مختلف؛ در پیشبرد اهداف شرکت و خدمت رسانی به مشترکین اثرگذار باشیم. در خاتمه؛از تلاش های اثرگذار”محمد ابراهیم فراهانی” تقدیر و”سیده سمیرحسینی”به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهار معرفی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.