http://abfarhamedan.ir

بهره برداری همزمان از ۷ پروژه آبرسانی در شهرستان فامنین

همزمان با هفته دولت و با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی؛ ۷پروژه آبرسانی در هفت روستای شهرستان فامنین به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛فرماندار شهرستان فامنین در آئین بهره برداری ازپروژه آبرسانی روستای تجرک،ضمن گرامیداشت هفته دولت و عید سعید غدیرخم،بااشاره به اینکه شهرستان فامین از جمله شهرستانهایی است که به دلیل کاهش نزولات جوی در برخی مناطق در تامین آب شرب دچار مشکل است،گفت:خوشبختانه با توجه تلاش های صورت گرفته در سالهای اخیر بخشی از مشکلات تا حدودی مرتفع شده است.

سیدمجید شماعی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴روستای شهرستان فامنین به صورت سیار آبرسانی می شوند،اظهارکرد:۱۰ روستای این شهرستان نیز هم اکنون با بحران کم آبی مواجه هستند.

وی با اذعان به اینکه با پیگیری های انجام شده ۲ مجتمع آبرسانی با اعتباری بالغ بر۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احداث شد،عنوان کرد: دو مجتمع مذکور چند روستای شهرستان را تحت پوشش قرار خواهند داد.

شماعی ضمن تقدیر از تلاش خادمین مردم در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان،گفت:اگرچه ارائه خدمات از وظایف ذاتی تعریف شده برای مسئولین است، اماکنترل مصرف و مصرف بهینه بر عهده مشترکین است و در این رابطه نیز،نیازمند همیاری و همراهی مشترکین هستیم.

در ادامه مدیرامور آب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین ضمن اشاره به افتتاح همزمان ۷ پروژه آبرسانی در روستاهای تجرک، زرقان،چپقلو،طمه چی،زرق،خماجین وکله سر؛اظهار کرد: با بهره برداری از پروژه های مذکور؛ در مجموع ۳ هزارو۲۹۵ نفر از جمعیت روستایی شهرستان از نعمت آب شرب برخوردار خواهند شد.

عیسی احمدی افزود: ۷ پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۶۰۰ ملیون ریال به بهره برداری رسید.

وی همچنین یادآورشد: با افتتاح این پروژه های آبرسانی ، روستای تجرک با ۲۱۰ نفر جمعیت،زرقان با یک هزارو ۷۰۰ نفر،چپقلو با ۱۵۰نفر،طمه چی با ۴۴۰نفر،زرق با ۱۸۵ نفر،خماجین با ۱۶۰نفرو کله سر با ۴۵۰نفر جمعیت از خدمات رسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی بهره مند شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.