http://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند خبر داد:

تمامی منابع تولید آب در نهاوند فاقد آلودگی است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند از اجرای ۳۵۰ مورد آزمایشات میکروبی و ۲۱۰ آزمایش فیزیکی و شیمیایی بر روی آب آشامینی مصرفی مشترکین روستایی دراین شهرستان در ۸ ماهه سال جاری خبر داد وگفت:بر اساس آزمایشات انجام شده توسط واحد کنترل کیفی و مرکز بهداشت شهرستان نهاوند ، خوشبختانه تمامی منابع تولید آب در این شهرستان سالم و فاقد آلودگی می باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ ابراهیم طاهری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند؛ اظهار کرد: خوشبختانه طی ۸ ماهه سال جاری اقدامات اثرگذاری در راستای خدمت رسانی به مشترکین روستایی به انجام رسید که از جمله این موارد می توان به حفرو تجهیز ۳ حلقه چاه در روستاهای دهلیز و میانگران اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین احداث ۲ مخزن در روستاهای فیاضیه مان و کوهان در بازه زمانی مذکور امکان پذیر گردید که پروژه احداث مخزن روستای فیاضیه مان در حال حاضر به طور کامل تکمیل شده و پیشرفت فیزیکی پروژه دوم ۴۰ درصد است.

طاهری ضمن اشاره به اجرا و تکمیل خط انتقال در ۴ روستا بیان کرد: در حال حاضراجرای ۲ هزار متر از ۳ هزار متر خط انتقال در روستای زرین باغ به اتمام رسیده ضمن اینکه در روستای فیاضیه مان احداث ۱۸۰۰ متر خط انتقال و مخزن نیز عملیاتی شده است.

وی همچنین به اجرای یک هزار متر خط انتقال در روستای قلعه زرانی اشاره کرد و گفت:در ۸ ماهه سال جاری؛ اجرای شبکه توزیع آب آشامیدنی در ۵ روستای شهرستان نهاوند عملیاتی شد،که هم اکنون ۲۰ درصد از پروژه شبکه توزیع آب در روستای دهفول به اتمام رسیده ضمن اینکه ۵۰ درصد ازپروژه تعویض شبکه توزیع آب در روستای دهنوعلیا نیز تاکنون عملیاتی شده است.

وی در نهایت از اجرای ۳۵۰ مورد آزمایشات میکروبی و ۲۱۰ آزمایش فیزیکی و شیمیایی بر روی آب آشامینی مصرفی مشترکین روستایی در شهرستان نهاوندی در ۸ ماهه سال جاری خبر داد و بیان کرد:بر اساس آزمایشات انجام شده توسط واحد کنترل کیفی و مرکز بهداشت شهرستان نهاوند ، خوشبختانه تمامی منابع تولید آب در این شهرستان سالم و فاقد آلودگی می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.