https://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند خبر داد:

تعویض 345 کنتور معیوب در هشت ماهه سال جاری

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند از تعویض 345 کنتور معیوب ؛ضمن شناسایی 312 انشعاب غیر مجاز در هشت ماهه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ابراهیم طاهری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد امور آبفار در شهرستان نهاوند؛با اشاره به اجرای 30،50 و 30 درصدی پروژه تعویض شبکه آب آشامیدنی در روستاهای مهین آباد، ورامین سفلی، فاماسب و گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی هر یک از پروژه های مذکور؛ 30 تا 50 درصد است.

وی ادامه داد: در هشت ماهه سال جاری؛ اصلاح و اجرای خط برق در 3 روستای وسج، زرین باغ، گره چغا نیز عملیاتی شد.

طاهری در بخش دیگری از سخنان خود از اتصال چشمه به مخزن در روستاهای محمدآباد و گیان، جمع آوری شبکه قدیم در روستاهای دهفول و توانه و نصب حوضچه و شیر آلات در 6 روستای دهبوره، میانگران، وراینه، شعبان و زرین باغ اشاره کرد و گفت:همچنین در بازه زمانی مذکور؛ آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه مجتمع گاماسیاب امکان پذیر شد که بازه زمانی تعریف شده 12 ماه با یک میلیارد و نیم اعتبار اولیه است.

وی در ادامه ضمن اشاره به نصب شیرهای فشار شکن در5 روستای نهاوند،عنوان کرد: این اقدام در راستای مدیریت مصرف عملیاتی شد ضمن اینکه در بازه زمانی یاد شده رفع 520 مورد نشتی، تعمیر، تجهیزو نصب 42 مورد پمپ شناور، توسعه 2 هزار متر شبکه آب آشامیدنی، انجام 10 هزارو 100 مورد کلرسنجی نیز امکان پذیر گردید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند همچنین از تعویض 345 مورد کنتور معیوب و شناسایی 312 انشعاب غیر مجازخبر داد و گفت: از 312 انشعاب غیر مجاز تاکنون 84 مورد تبدیل به مجاز شده و مابقی در دست اقدام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.