http://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند خبر داد:

تعویض ۳۴۵ کنتور معیوب در هشت ماهه سال جاری

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند از تعویض ۳۴۵ کنتور معیوب ؛ضمن شناسایی ۳۱۲ انشعاب غیر مجاز در هشت ماهه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ابراهیم طاهری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد امور آبفار در شهرستان نهاوند؛با اشاره به اجرای ۳۰،۵۰ و ۳۰ درصدی پروژه تعویض شبکه آب آشامیدنی در روستاهای مهین آباد، ورامین سفلی، فاماسب و گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی هر یک از پروژه های مذکور؛ ۳۰ تا ۵۰ درصد است.

وی ادامه داد: در هشت ماهه سال جاری؛ اصلاح و اجرای خط برق در ۳ روستای وسج، زرین باغ، گره چغا نیز عملیاتی شد.

طاهری در بخش دیگری از سخنان خود از اتصال چشمه به مخزن در روستاهای محمدآباد و گیان، جمع آوری شبکه قدیم در روستاهای دهفول و توانه و نصب حوضچه و شیر آلات در ۶ روستای دهبوره، میانگران، وراینه، شعبان و زرین باغ اشاره کرد و گفت:همچنین در بازه زمانی مذکور؛ آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه مجتمع گاماسیاب امکان پذیر شد که بازه زمانی تعریف شده ۱۲ ماه با یک میلیارد و نیم اعتبار اولیه است.

وی در ادامه ضمن اشاره به نصب شیرهای فشار شکن در۵ روستای نهاوند،عنوان کرد: این اقدام در راستای مدیریت مصرف عملیاتی شد ضمن اینکه در بازه زمانی یاد شده رفع ۵۲۰ مورد نشتی، تعمیر، تجهیزو نصب ۴۲ مورد پمپ شناور، توسعه ۲ هزار متر شبکه آب آشامیدنی، انجام ۱۰ هزارو ۱۰۰ مورد کلرسنجی نیز امکان پذیر گردید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند همچنین از تعویض ۳۴۵ مورد کنتور معیوب و شناسایی ۳۱۲ انشعاب غیر مجازخبر داد و گفت: از ۳۱۲ انشعاب غیر مجاز تاکنون ۸۴ مورد تبدیل به مجاز شده و مابقی در دست اقدام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.