https://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایرخبر داد:

بهره برداری از مخزن هزار متر مکعبی روستای کهکدان تا اوایل تابستان جاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ محمد رضا ترکاشوند ضمن اشاره به پروژه های در دست اقدام و عملیاتی شده درسطح روستاهای شهرستان ملایر؛ گفت: از جمله این پروژه های می توان به اتمام حفر چاه مکانیکی روستای دهنو آورزمان به عمق 120 متر و همچنین پیگیری اخذ پروانه و خریداری لوازم مورد نیاز تجهیز چاه طی روزهای آتی اشاره کرد.

 

وی با بیان اینکه خوشبختانه طی سال جاری ساخت مخزن 50 متر مکعبی روستای ضربعلی و ورود آن به مدارامکان پذیرشد؛ عنوان کرد:اجرای پروژه برق خورشیدی روستای منگاوی نیز در حال انجام است.

 

ترکاشوند در ادامه با اذعان به اینکه عملیات اجرای خط برق و نصب ترانس در روستاهای کوسج خلیل و شوشاب نیز در حال انجام است؛خاطرنشان کرد: عملیات تعمیر و بازسازی شبکه داخلی روستای آورزمان هم آغاز شده و در حال انجام است.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه خوشبختانه ساخت مخزن هزار متر مکعبی روستای کهکدان نیز به اتمام رسیده؛ یادآورشد: در حال حاضر پیمانکار به دنبال ساخت حوضچه و ورود مخزن به مدار است که انتظار می رود بهره برداری از این مخزن در روزهای ابتدایی تابستان امکان پذیر شود.

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایرهمچنین  گفت: پروژه مجتمع آبرسانی علی آّباد و حسین آباد نیز در دست اقدام می باشد و این پروژه ها در مرحله انتخاب پیمانکارهستند.

 

وی در نهایت ضمن اشاره به دیگر پروژه های در دست اقدام این شهرستان عنوان کرد: حفر چاه در روستاهای واشان و قشلاق انوچ نیز در دست اقدام می باشد، ضمن اینکه تمامی پروژه های یادشده در سال جاری به طور کامل قابل بهره برداری خواهند بود.

 

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.