https://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان:

مشترکین؛ آبفاررا با پرداخت بهنگام قبوض یاری کنند/۱۲ پروژه آبرسانی در دست اقدام

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ محمد الوندی با اشاره به مجموعه پروژه های عمرانی و خدماتی در دست اجرای شهرستان تویسرکان در سال جاری؛گفت: در راستای خدمت رسانی به مشترکین روستایی؛ بهره برداری از پروژه های آبرسانی در دستور کار می باشد که از جمله این پروژه ها می توان به اجرای شبکه داخلی و خط انتقال روستای قلقل  به طول ۱۲ کیلومتر با پیش بینی اعتباری در حدود ۱ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان خبر داد.

 

وی ادامه داد: همچنین  تکمیل خط انتقال مجتمع اشترمل و اتصال به سد سرابی با پیش بینی اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان از دیگر پروژه های در دست اقدام می باشد.

 

الوندی با بیان اینکه اجرای خط انتقالی به طول ۴ کیلومتر و ساخت حوضچه و بهسازی چشمه  اشترمل  نیز با پیش بینی صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان در دست اجرا می باشد، عنوان کرد: در راستای خدمت رسانی به مشتکین روستاهای دارانی، نقده و سفلی؛ اصلاح شبکه  داخلی در روستاهای مذکور با صرف اعتباری معادل ۲۰۰ میلیون تومان مد نظر می باشد.

 

وی در ادامه از بهسازی، ساخت و اجرای خط انتقال  چشمه های روستای شهرستانه با پیش بینی اعتباری معادل ۱۵۰ میلیون تومان خبر داد.

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تویسرکان همچنین  با بیان اینکه در سال جاری ساخت مخزن بتنی ۵۰ متر مکعبی روستای گاوکران با برآورد اعتباری معادل ۱۰۰ میلیون تومان نیز در دست اقدام می باشد؛ یادآورشد:ساخت مخزن ۷۵ متر مکعبی روستای سازیان با پیش بینی صرف اعتباری معادل ۱۵۰ میلیون تومان نیزاز دیگر پروژه های در دست اقدام در سال جاری می باشد.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش با اذعان به اینکه در سال جاری با حفر چاه در روستای گشانی با صرف ۱۸۰ میلیون تومان  به دنبال خدمت رسانی به مشترکین هستیم؛عنوان کرد: اتصال و راه اندازی مخزن جدید در روستای قصبستان تویسرکان با پیش بینی هزینه کرد ۲۵ میلیون تومان نیز از جمله برنامه های تدوین شده در سال جاری می باشد.

 

وی همچنین اعلام کرد: حفر چاه روستای ارزوج با صرف ۱۸۰ میلیون تومان، اجرای خط برق و نصب ترانس جدید در روستای وردآورد علیا با صرف ۲۳۸ میلیون تومان و تامین آب روستای فتح آباد با پیش بینی هزینه کرد ۴۴۶ میلیون تومان از دیگر پروژه های در دست اقدام بر اساس برنامه های مدون شرکت آب و فاضلاب استان می باشد.

 

وی در نهایت با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به مشترکین، نیازمند همراهی آنان است؛ خاطرنشان کرد: ضروری است مشترکین با پرداخت به موقع قبوض؛ شرکت آب و فاضلاب روستایی را در امر خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر یاری رسانند.

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.