https://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر همدان:

با ورود چاهها به مدار؛ تابستان بدون بحرانی را پشت سر می گذاریم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ محمدرضا ترکاشوند با اشاره به اینکه دروضعیت فعلی درهیچ یک از روستاهای شهرستان ملایر آبرسانی سیار نداریم،اظهارداشت: خوشبختانه هم اکنون هیچ یک از روستاها در شرایط بحرانی نیستند وروستاهای در مرز بحران را نیز مدیریت کرده ایم.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی روستاهای کهکدان، واشان، دهنوآورزمان وهزارجریب در مرز بحران قرار دارند،عنوان کرد: البته در روستاهای مذکور فقط با کمبود آب مواجه هستیم که با بهره برداری از چاههای در دست اقدام؛ کمبود آب نیزبرطرف خواهد شد .

ترکاشوند درخصوص چاههای در دست اقدام در شهرستان ملایرنیز؛ توضیح داد: در دو روستای کهکدان و نمازگاه در راستای راه اندازی چاه، پیمانکار مربوطه انتخاب شده و عملیاتی اجرایی به منظور تجهیز چاه در حال انجام است.

وی با اذعان به اینکه چاه دوروستای زیرابیه و بابا رود نیز تجهیز و راه اندازی شده بیان کرد: در روستای حسین آباد نیز لوله های مربوط به چاه خریداری و قسمتی از آن به محل منتقل و پیمانکار مربوطه نیزانتخاب شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایرهمچنین عنوان کرد: در دو روستای دهنوآورزمان و کوسج خلیل نیز به منظور تجهیز چاه  پیمانکار انتخاب شده ضمن اینکه تجهیز چاه روستاهای واشان و قشلاق انوچ نیز به منظور نتخاب پیمانکار در مرحله انجام مناقصه است.

وی در ادامه در خصوص روستای آورزمان نیز عنوان کرد: کار اجرایی شبکه آبرسانی در روستای مذکور نیز با پیشرفت فیزیکی 15 درصد در حال انجام است و با اتمام این پروژه عملیاتی آبرسانی به سهولت به انجام می رسد.

وی در نهایت با بیان اینکه با ورود چاههای مذکور به مدار و بهره برداری؛ تابستان بدون بحرانی را پشت سر خواهیم گذاشت؛خاطرنشان کرد:با بهره برداری از چاههای ذکر شده در روستاهای در مرز بحران نیز مشکلی نخواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

 

 

نظرات بسته شده است.