https://abfarhamedan.ir

شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق همدان؛ اولین شورای بسیج در کشور

برگزاری دوره آموزشی فرماندهان و اعضاء شورای بسیج صنعت آب و برق استان

به گزارش شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ دراین جلسه که با حضور اعضاء شوراهای هماهنگی بسیج صنعت آب وبرق استان؛ متشکل از پایگاههای بسیج شرکت آب و فاضلاب روستایی، شرکت توزیع نیروی برق،شرکت آب منطقه ای،شرکت تولید نیروی برق شهید مفتح و نیروگاه شهید مفتح و امور انتقال برق استان برگزار شد، رییس شورای هماهنگی فرماندهان بسیج صنعت آب و برق استان به اهداف برگزاری این دروه آموزشی اشاره کرد.

 

هاشم رزاقی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت؛هدف از برگزاری این دوره را آشنایی اعضاء شورا با شرح وظایف خود دانست و گفت:آشنایی با شرح وظایف واحدهایی پایگاه بسیج در پیشبرد اهداف و برنامه های بسیج نقش موثری دارد.

 

وی با اذعان به اینکه؛ شورای هماهنگی بسیج صنعت آب و برق استان همدان اولین شورای بسیج در کشور است که پس از ابلاغ از سوی مرکز مقاوت بسیج وزارت نیرو شکل گرفته است؛ اظهار داشت: خوشبختانه اتحاد و همدلی بسیار خوبی در بین مدیران و کارکنان شرکت های آب و برق استان حاکم است.

 

در ادامه سرهنگ احد امیری فرمانده بسیج ادارات سپاه انصارالحسین استان همدان نیز ضمن تشریح شرایط سیاسی جهان و خاورمیانه اشاره و بر لزوم  آگاهی و بصیرت افزایی بسیجیان تاکید کرد.

 

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش به تشریح وظایف شورای پایگاههای بسیج ادارات بر اساس چارت مصوب سازمان بسیج پرداخت.

 

همچنین لازم به ذکر است؛ در این جلسه؛ شیرزاد جمشیدی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان و سعید میرزایی سامعی،معاون برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان نیز به ایراد سخنانی پرداختند.

 

گفتنی است؛فرماندهان و اعضاء شورای بسیج صنعت آب و برق استان در پایان با حضور در مرکز آموزش نظامی سید الشهدا در کلاس سمیلاتوری و تیراندازی با سلاح به شیوه لیزری شرکت کردند.

 

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.