http://abfarhamedan.ir

هیچ یک از روستاهای نهاوند در وضعیت بحرانی قرار ندارند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ ابراهیم طاهری با این توضیح که ؛همزمان با افزایش دما وبا ورود به روزهای گرم سال؛ هیچ یک از روستاهای تابعه شهرستان نهاوند قطعی دائم آب نداشتند؛اظهار داشت: اگرچه گاها در برخی از روستاها به صورت مقطعی ؛ به علت سوختن پمپ یا علل دیگر قطعی موقت آب را داشتیم اما هیچ یک از روستاها تا این لحظه در وضعیت بحرانی قرار نگرفته اند.

وی در خصوص کیفیت آب در شهرستان نهاوند نیزعنوان کرد: خوشبختانه ۱۰۰ درصد منابع تولید اب در شهرستان سالم و بهداشتی می باشند و برخی آلودگی های مقطعی گزارش شده نیزمربوط به فرسودگی شبکه ها و مخازن  هستند که در این رابطه نیزبا کلر زنی و تعویض شبکه در صدد جبران هستیم.

طاهری در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به اجرای خط انتقال ۶ کیلومتری  مجتمع آبرسانی گاماسیاب نیز گفت: این بخش از پروژه که از دو ماه پیش کلید خورده است؛ هم اکنون با پیشرفت فیزیکی ۴۰ در صد در حال انجام است ضمن اینکه انتظار می رود با تامین اعتبارات لازم؛ تا پیش از ورود به فصل زمستان این فاز ازپروژه نیز به طور کامل اجرایی شود.

وی در خصوص دیگر پروژه های در دست انجام در شهرستان نهاوند توضیح داد: پروژه آبرسانی به روستاهای راوند علیا و سفلی نیز شامل؛ اجرای ۲ کیلومتر خط انتقال، ساخت مخزن و تحویل شبکه با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال انجام است.

وی همچنین بیان کرد: پروژه آبرسانی به روستای تپه یزدان نیزهم اکنون با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال تکمیل می باشد.

 

انتهای پیام/

 

نظرات بسته شده است.