http://abfarhamedan.ir

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد:

ارتقاء سطح رضایتمندی مشترکین از خدمات آبفار

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ احد احدی ایمان ضمن اشاره به حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در شهرستان اسدآباد به منظوررسیدگی به مشکلات مشترکین روستایی؛گفت:بر پایه اجرای طرح “کرامت” که با پشتیبانی سپاه پاسداران و بسیج ادارات برگزارمی شود؛ در سال جاری سه مورد  برگزاری میزخدمت در سطح شهرستان در راستای انتقال درخواست های مردمی به مسئولین داشتیم.

وی با بیان اینکه اینبار”طرح کرامت” در محله محمود بیگی شهرستان اسدآباد برگزار شد؛ اظهارداشت: بر مبنای طرح مذکور؛  تمامی مدیران دستگاههای خدمات رسان به منظور رسیدگی و رفع مشکلات مردمی در مسجد محله محمود بیگی گرد هم آمدند که مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی از جمله این مدیران بود.

احدی ایمان با اعلام اینکه خوشبختانه بالا بودن سطح رضایتمندی مشترکین از خدمات ارائه شده از سوی آبفار؛موجب شد تا هیچگونه شکایت مردیمی نداشته باشیم؛ عنوان کرد: این سطح از رضایتمندی؛ رضایت فرماندار شهرستان از عملکرد متولیان امر در امور آب و فاضلاب روستایی استان  را به دنبال داشت.

وی با اذعان به اینکه این طرح نقش موثری در خدمت رسانی به روستاییان دارد؛ خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان ضمن حضور در طرح مذکور؛ با راه اندازی مرکز جامع ارتباطات مردمی ضمن رسیدگی به مشکلات گزارش شده از سوی مشترکین؛ همواره در خدمت رسانی به مردم کوشا است.

وی افزود:همکاران ما در مرکز جامع ارتباطات مردمی(سامانه ۱۵۲۳) پس ازدریافت گزارشات مردمی، ظرف یک تا حداکثر۲۴ ساعت نسبت به رفع نشتی،شکستگی لوله،کلرزنی، رفع آلودگی، تعویض کنتور و … اقدام می نمایند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآّبادهمچنین عنوان کرد:از ابتدای سال جاری تاکنون؛ از طریق مرکز جامع ارتباطات مردمی؛ ۱۷۱ مورد گزارش تلفنی دریافت شد که تمامی درخواست های مشترکین در حداقل بازه زمانی پاسخ داده شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه ارتقاء سطح خدمت رسانی؛ نیازمند همراهی مشترکین با شرکت آب و فاضلاب روستایی است؛مشترکین روستایی میتوانند ضمن پرداخت به موقع آب بها؛ خدمتگزارن خود را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری رسانند.

وی با بابیان اینکه در حال حاضر میزان مطالبات در حوزه آب بها؛ از مشترکین روستایی شهرستان اسدآباد رقمی معادل ۶۵۰ میلیون تومان می باشد؛ عنوان کرد: پرداخت بهنگام آب بها و وصول مطالبات؛ میتواند گامی موثر در خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشترکین باشد.

 

 

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.