https://abfarhamedan.ir

رفع 450 مورد نشتی در روستاهای شهرستان نهاوند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ ابراهیم طاهری ضمن اشاره به عملکرد امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند در شش ماهه ابتدایی سال جاری؛ گفت: در بازه زمانی یاد شده  در حوزه امور مشترکین؛ فروش 361 مورد انشعاب  وتعویض 197 مورد کنتور معیوب عملیاتی شده است.

 

وی با بیان اینکه  در همین حوزه؛ شناسایی 65 مورد انشعاب غیر مجاز نیز به انجام رسید؛عنوان کرد: از این تعداد 38 مورد تبدیل به مجاز شده است.

 

طاهری همچنین ضمن اشاره به عملکرد شش ماهه حوزه بهره برداری؛ اظهارداشت: در این حوزه نیز در بازه زمانی مذکور، موفق به رفع 450 مورد نشتی، تعویض 19 مورد شناورو تعمیر 170 مورد تاسیسات برقی شدیم.

 

وی همچنین از تعویض سه و نیم کیلومتر شبکه آبرسانی روستای سیاه دره ملوسان  با صرف 250 میلیون تومان اعتبار در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: اصلاح و توسعه 2 کیلومتر شبکه آبرسانی در روستاهای حسین آباد دهچقایی، جهان آباد، مهین آباد و ورامین سفلی نیز عملیاتی شد.

 

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند در ادامه با اشاره به تکمیل پروژه آبرسانی روستای بابا رستم با صرف یک میلیارد و 200 میلیون تومان در شش ماهه سال جاری؛ عنوان کرد: همچنین 4 پروژه نیز در حال حاضر در دست اجرا است که از جمله این پروژه ها میتوان به اجرای 6 کیلومتر خط انتقال اصلی گاماسیاب با صرف چهار و نیم میلیارد تومان اعتبار خبر داد که این پروژه هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 70 درصد در حال انجام است.

 

وی افزود: همچین هم اکنون پروژه ساخت ایستگاه پمپاژ روستای تپه یزدان نیز با پیشرفت فیزیکی 40 درصد  در دست انجام است،ضمن اینکه پروژه خط برق روستای بره فراخ نیز با صرف 200 میلیون تومان اعتبار و پیشرفت فیزیکی 20 درصد در حال انجام می باشد.

 

وی در نهایت از اجرای پروژه خط برق روستای راوند و ساخت مخزن 50 متر مکعبی در این روستا خبر داد و گفت: پروژه مذکور نیز با پیشرفت فیزیکی 20 درصد در حال پیگیری است.

 

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.