https://abfarhamedan.ir

در حاشیه پیاده روی بزرگ، کارکنان صنعت آب و برق استان عنوان شد:

همدان میزبان مسابقات سراسری والیبال صنعت آب و برق کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ واحد حمیدی؛ صبح امروز در مراسم پیاده روی کارکنان صنعت آب و برق استان که با حضور جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی، آب و فاضلاب شهری و شرکت توزیع نیروی برق به مناسبت روز ورزش و همزمان با هفته پدافند غیر عامل برگزار شد؛ با اشاره به اینکه استان همدان با حمایت های مدیران صنعت آب و برق به عنوان قطب ورزش در وزارت نیرو شناخته شده است؛ گفت: بر همین اساس در سال 97 میزبانی مسابقات شطرنج سراسری برادران وزارت نیرو به استان ما واگذار شد.

وی ادامه داد: دراین دوره ازمسابقات؛ صنعت آب و برق استان همدان؛ میزبان  28 تیم با 231 ورزشکار از 24 استان کشور شد که به لطف خداوند توانستیم میزبان شایسته ای برای شرکت کنندگان باشیم.

حمیدی با اذعان به اینکه در سری مسابقات شطرنج سراسری براداران صنعت آب و برق؛ استان ما بر اساس ارزیابی های وزارت نیرو به عنوان میزبان برتر انتخاب شد؛ عنوان کرد: در همین راستا؛  در مهر ماه سال جاری نیز میزبان دبیران ورزش صنعت آب و برق کشور با حضور 85 شرکت کننده بودیم.

وی همچنین افزود: خوشبختانه بر اساس مصوبه جلسه اخیر برنامه یزی مدیران صنعت آب و برق کشور با  برگزاری مسابقات سراسری والیبال صنعت آب و برق به میزبانی استان همدان در سال آتی موافقت شد.

وی توضیح داد:هدف ازمیزبانی در این سری از مسابقات؛ معرفی استان تاریخی همدان به عنوان قطب گردشگری به مجموعه کارکنان صنعت آب و برق کشور و دیگر هموطنان می باشد.

وی در نهایت ضمن تقدیر از مدیران عامل صنعت آب و برق استان به سبب همکاری های شایسته؛ عنوان کرد: تا پیش از پایان سال جاری یک پیاده روی با حضورخانواده بزرگ صنعت آب برق استان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم؛از برندگان مسابقات ورزشی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان نیز تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است این برنامه بر اساس مصوبه هیئتهای ورزشی صنعت آب و برق به میزبانی شرکتهای آب و فاضلاب روستایی ، شهری، شرکت توزیع نیروی برق استان در مسیر مجموعه تفریحی توریستی عباس آباد همدان برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

 

نظرات بسته شده است.