https://abfarhamedan.ir

رئیس اداره بحران، بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان خبر داد:

برگزاری مانور دورمیزی؛ همزمان با هفته پدافند غیرعامل

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی همدان؛ محمد جواد ملکی با اشاره به اینکه هشتم لغایت چهاردهم آبان ماه باعنوان هفته پدافند غیر عامل نامگذاری شده است؛ گفت: امسال نیزهمانند سنوات گذشته، برنامه ریزی ها در راستای گرامیداشت هفته مذکور،عملیاتی شد.

وی ضمن اشاره به شعاراین هفته عنوان کرد: در سال جاری؛ هفته پدافند غیر عامل با شعارملی «پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید» نام گذاری شده که در این زمینه  لزوم اقدامات موثرو بسیجی وار از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید است.

ملکی با اذعان به اینکه پدافند غیرعامل درحقیقت موجبات کاهش آسیب پذیری درشرایط بحرانی را فراهم می سازد؛خاطرنشان کرد: به همین منظور کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ،نسبت به برگزاری مانورهای دورمیزی و عملیاتی، برگزاری دوره های آموزشی مصوب و برگزاری آزمونهای مبانی پدافند غیر عامل برای کارکنان و هم چنین برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان شرکت ،اقدام نمود.

رئیس اداره بحران، بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان همچنین ازآماده سازی طرح های پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی همدان به منظورارسال به حوزه پدافند غیر عامل استانداری خبر داد.

وی بیان کرد:درحقیقت این هفته فرصتی به منظور کسب آمادگی های لازم درراستای افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری  می باشد.

وی در نهایت با اشاره به پیش رو بودن فصل سرد سال یادآورشد: برمبنای تصمیمات اتخاذ شده در کمیته مدیریت بحران وپدافند غیرعامل؛ تمهیدات لازم به منظور کاهش مخاطرات فصل سرد سال در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به مشترکین اندیشیده شده است.

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.