https://abfarhamedan.ir

در هفت ماهه سال جاری انجام شد:

اجرای بیش از ۵۴ کیلومترخطوط انتقال آب در روستاهای استان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛محمد رنجبر کرمی ضمن ارائه گزارشی، بااشاره به مجموعه اقدامات انجام شده در راستای حفر و تجهیز چاهها؛گفت: برهمین اساس در هفت ماهه سال جاری دو مورد چاه در شهرستان ملایر،یک مورد در شهرستان نهاوند، یک مورد در شهرستان کبودراهنگ، دو مورد در شهرستان رزن، دو چاه نیزدر شهرستان فامنین حفر و تجهیز شد.

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب روستایی همچنین در بازه زمانی یاد شده در خصوص اصلاح و بازسازی شبکه های آبرسانی نیز اقدامات لازم را عملیاتی نمود،عنوان کرد:برهمین اساس در هفت ماهه سال جاری در کل استان، ۱۰٫۵ کیلومتر شبکه آبرسانی با صرف ۱۰ هزارو ۷۴۷ میلیون ریال ، اصلاح و باسازی شد.

رنجبر کرمی افزود: از جمله این موارد میتوان به اصلاح و بازسازی ۷٫۶ کیلومتر ازشبکه روستای تفریجان با هزینه کرد بیش از ۹ هزار میلیون ریال، بازسازی و نوسازی ۱٫۵ کیلومتر شبکه آبرسانی روستای ده سرخه با صرف ۹۴۶ میلیون ریال و توسعه ۲ هزارو ۹۹۵ متر شبکه روستای سولیجه اشاره کرد.

وی همچنین بیان کرد: در حوزه اجرای خطوط انتقال نیز در مجموع ۵۴٫۵کیلومتر خط انتقال دربازه زمانی هفت ماهه سال جاری، اجرا و به بهره برداری رسید. از جمله این موارد می توان به اجرای بیش از ۲۲کیلومتر خط انتقال در شهرستان رزن با صرف ۱۹۰۰ میلیون ریال، اجرای بیش از۲کیلومتر خط انتقال در شهرستان نهاوند با صرف یک هزاررو ۳۶ میلیون ریال اعتبار، اجرای  ۵۳۰ مترخط انتقال در شهرستان اسدآباد با صرف ۵۶۸ میلیون ریال، اجرای بیش از ۳کیلومتر در شهرستان ملایر، اجرای یک کیلومتر خط انتقال در شهرستان همدان با صرف یک هزارو ۵۸۰ میلیون ریال و اجرای ۲۵ کیلومتر خط انتقال در مجتمع عظیم دره شهرستان کبودراهنگ  اشاره کرد.

رنجبرکرمی در بخش دیگری از سخنانش به لایروبی چشمه ها در روستاهای علی آباد و ورکانه ، لایروبی چاه شماره یک و دو روستای هریان با صرف ۳۱۰ میلیون ریال، لایروبی چشمه دهنو علیا ، لایروبی چاه شماره دو روستای باباقاسم و لایروبی قنات ۱۵۰۰ متری روستای اشتران ، لایروبی و بهسازی چشمه روستا گشانی ، لایروبی چاه روستای امیر آباد با صرف اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

وی همچنین از توسعه ۲۸ هزارو ۱۷۵ متر شبکه با صرف ۲۲ هزارو ۹۶۹ میلیون ریال اعتبار در روستاهای سیراوند،کمک سفلی،سولیجه و جزوان در هفت ماهه سال جاری خبر داد.

 

انتهای پیام/

نظرات بسته شده است.