https://abfarhamedan.ir

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از انتشار بیش از 650 خبر و گزارش با همکاری رسانه های ارتباط جمعی در 10 ماهه سال جاری خبر داد.

انتشار بیش 650 خبر و گزارش در سال جاری

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ وجیه الله مظفری کیا با اشاره به اینکه امروزه یکی از مهمترین و حساس ترین وظایف روابط عمومی ها در بعد برون سازمانی برقراری ارتباطی صحیح و اندیشمندانه با رسانه های ارتباط جمعی است؛ عنوان کرد: بر همین اساس دربازه زمانی 10 ماهه سال جاری بیش از 65 رسانه مکتوب،خبرگزاری،پایگاه خبری و رسانه مجازی، اخبار شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان را منتشر نمودند.

وی ادامه داد: دربازه زمانی مذکوربیش از650 خبر و گزارش در رسانه های مکتوب و مجازی منتشر شد.

وی در ادامه با اذعان به اینکه واحد روابط عمومی علاوه بر ایجاد ارتباطات رسانه ای و تولید اخبار در فرهنگ سازی و آموزش همگانی نیز اثر گذار است؛ عنوان کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری بیش از 2 هزار و 300 تیزر،3 انیمیشن، 36 پوستر و یک فیلم آموزشی تولید شده است.

مظفری کیا افزود:همچنین 912 زیرنویس،120 آگهی میان برنامه و 5 برنامه مستند مرتبط با صنعت آب و برق در طول بازه زمانی یاد شده از طریق رسانه ملی پخش شد.

وی همچنین بیان کرد: واحد روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی همچنین در این مدت اقدام به چاپ 36 بنربه منظور اطلاع رسانی عمومی نیز نمود،ضمن اینکه درزمینه تهیه گزارش های رادیویی و تلویزیونی نیز موفق به تهیه و انتشار 21 گزارش رادیویی و تلویزیونی نمود.

مدیرروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی همچنین به کسب عناوین مختلف در جشنواره های ملی و استانی اشاره کرد و گفت:خوشبختانه طی سالهای اخیر و با کمک همکاران فعال در حوزه روابط عمومی موفق شدیم درجشنواره برترین های روابط عمومی استان در گروه دستگاههای خدمات رسان رتبه نخست و در جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت آب و برق،مقام سوم را در بخش مطالعات اجتماعی کسب نماییم.

وی در نهایت عنوان کرد:همچنین در جشنواره دو سالانه انتخاب محصولات فرهنگی نیز، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی موفق به کسب مقام قابل تقدیر شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نظرات بسته شده است.